GPS lokátory

Pro koho jsou

GPS lokátory vám umožní sledovat pohyb osob, zvířat nebo cenných předmětů. Pomocí GPS určí přesnou polohu a sledovaný objekt lokalizují. Lokátory a GPS trackery tak pomohou najít ukradené kolo, přivolat zaběhlého psa, dávají pozor na vaše dítě a ochrání seniora před nebezpečím.

Jak GPS lokátory fungují?

Lokátory využívají signály GSM sítí a GPS satelitů. Pomocí nich určí svou přesnou polohu. Zjištěné informace včetně přesných souřadnic vám potom v SMS pošlou na přednastavené telefonní číslo. Nebo do počítače pomocí GPRS. Stačí, když zavoláte na SIM kartu vloženou do lokátoru. A během okamžiku dostanete zpět SMS s odkazem na Google mapy s informací, kde se GPS lokátor právě nachází. Nebo vám GPS tracker v určených intervalech posílá informace o své poloze. Na serveru si pak zvolíte časové rozmezí, během kterého se vám zobrazí sledovaná trasa.

Jak vám GPS lokátor taky pomůže

  • Funkce odposlech: přepněte GPS lokátor nebo tracker do režimu odposlech a poslouchejte zvuky okolí, ve kterém se lokátor nachází.
  • Dveřní alarm: vybrané modely poslouží i jako detektor pohybu dveří. Pokud se lokátor vzdálí od magnetu (získáte ho jako součást balení), pošle vám varování.