Helmer LK514

  • Helmer LK514
Značka: Helmer

Helmer LK514

GPS lokátor pro sledování bicyklů. Nedejte šanci zlodějům! GPS lokátor na kolo vás při krádeži okamžitě upozorní a přesně vás navede na lokaci, kde se zloděj s kolem ukrývá.
Specifikace a technické parametry produktu

VÍCE INFORMACÍ

Praktický GPS lokátor LK 514, nástupce Helmer LK 504využívá GPS signálu k záznamu polohy a její následné kontroly. Přístroj je umístěný v zadním světle byciklu a můžete jej tak využít například proti krádeži kola nebo k zjištění polohy a trasy Vašeho bicyklu.

Způsoby využití

GPS lokátor odesílá informace o své poloze pomocí SIM karty předem vložené do příslušného slotu. Jedním ze způsobů, jak zjistit polohu lokátoru je odeslat na SIM kartu vloženou v lokátoru SMS, přičemž přístroj odešle SMS s odkazem na polohu zaznamenanou v Google mapách. Výhodou je zejména nízká cena, kdy prakticky platíte pouze za odeslané SMS.

Druhou metodou je možnost nechat si v pravidelných intervalech odesílat polohu na speciální server a kontrolovat tak pohyb lokátoru takřka neustále. Při tomto nastavení je však třeba mít zapnutý datový tarif a mít SIM kartu připojenou k mobilnímu internetu. Velkou výhodou je však možnost zpětně zkontrolovat celodenní pohyb bicyklu.

Mezi další funkce patří varování při vibracích a nízkém stavu baterie.

 

Podporované sítě: GSM/GPRS

GSM frekvence: 850/ 900/ 1800/ 1900

Poziční přesnost: 5 m

Výdrž baterie: 160 hodin

Vodotěsnost IP 67

Rozměry: 110 x 50 x 40 mm

Hmotnost: 300 g