Helmer LK505

  • Helmer LK505
Značka: Helmer

Helmer LK505

GPS tracker Helmer LK-505 slouží ke kontrole pohybu osob, automobilů, zvířat apod. Zasílá zprávy s přesnou polohou díky zabudovanému GPS.

Specifikace a technické parametry produktu

Univerzální GPS lokátor

Helmer LK 505 zajistí zjištění přesné polohy osob, osobních věcí, dopravních prostředků i zvířat. Lokátor zasílá potřebné informace o poloze prostřednictvím SMS zprávy na předem zvolené číslo nebo využívá data (GPRS) k zasílání do počítače. V případě ohrožení u lokátoru oceníte přítomnost SOS tlačítka i otřesového senzoru. Helmer LK 505 umožňuje odposlech.

GPS lokátor Helmer LK 505

Helmer LK 505 zasílá přesné údaje o poloze

Pro zjištění, kde se objekt s umístěným GPS lokátorem nachází, stačí zavolat na SIM kartu, kterou do něj vložíte. Následně obratem obdržíte odkaz na aplikaci Google Maps s přesným vyznačením polohy objektu. Obdobně funguje i funkce sledování. Po vytočení čísla SIM karty GPS lokátor Helmer LK 505 zavěsí a prostřednictvím SMS odešle údaje o poloze. Výhodou tohoto řešení je cena, jelikož platíte pouze za odeslanou SMS zprávu. Vybraný objekt můžete sledovat i přes datový tarif, v tomto případě posílá lokátor Helmer informace na server a to v předem zvolených intervalech. Každá z využívaných funkcí se dá různě přenastavovat díky SMS zprávám ve speciálním formátu (jejich podoby naleznete v manuálu, jenž je součástí balení).

GPS lokátor Helmer LK 505

Další funkce GPS lokátoru Helmer LK 505

  • GPS lokátor můžete zabezpečit heslem - lze nastavit aby informace posílal pouze na zvolené telefonní číslo
  • Upozornění při pohybu - vzdálí-li se lokátor Helmer LK 505 na větší než předdefinovanou vzdálenost, odešle varovnou SMS na vybrané zařízení
  • Lokální uzamknutí Geo-Fence - s touto funkcí se dá omezit pohyb lokátoru na vámi určenou oblast (v případě jejího opuštění opět obdržíte zprávu)
  • Upozornění při překročení přednastavené rychlosti a nízkém stavu baterie
  • SOS volání - po stisku SOS tlačítka vytočí lokátor předem nastavená telefonní čísla
  • Varování při ztrátě GPS signálu – odešle varovnou SMS s poslední známou pozicí před ztrátou signálu
  • Upozornění na otřes