Digitální alkohol tester Helmer AlkoSure

  • Digitální alkohol tester Helmer AlkoSure

Digitální alkohol tester Helmer AlkoSure

Digitální alkohol tester Helmer AlkoSure

Specifikace a technické parametry produktu

Vyhněte se ztrátě řidičského oprávnění kvůli alkoholu v krvi. Miniaturní alkohol tester Helmer Alkosure nabízí velmi přesné měření alkoholu z dechu. Je vybaven profesionálním elektrochemickým senzorem, který je již z výroby zkalibrován. Naměřená hodnota se přehledně zobrazí na digitálním LCD displeji a v případné překročení vás zařízení upozorní také akusticky. Měření zabere jen pár vteřin a po jeho dokončení dojde k automatickému vyčištění přístroje. V paměti zůstává 16 naposledy naměřených hodnot a celkový počet měření.

Miniaturní velikost

Helmer Alkosure je nejmenší alkohol s elektrochemickým sensorem na trhu. Díky své kompaktní velikosti jej můžete nosit stále při sobě, např. jako klíčenku. Bude Vám tak kdykoliv k dispozici.

Vysoká přesnost měření

Předkalibrovaný elektrochemický senzor je zárukou přesných testů (s maximální odchylkou do 0,1‰ BAC). Na rozdíl od použití levnějších alkohol testerů, které využívají polovodičové čidlo, vás proto nepřekvapí ani malé množství zbytkového alkoholu. Rozsah měření od od 0 do 2 ‰ BAC je dostatečně široký pro běžné použití. Kalibrace zaručuje přesné výsledky až pro 200 měření.

Změření během několika vteřin

Ke zjištění alkoholu v krvi stačí přístroji pouze několik vteřin.  Naměřená hodnota se okamžitě zobrazí na LCD displeji s dobře čitelnými číslicemi. Na příliš vysokou hodnotu vás alkohol tester upozorní barevnou a zvukovou signalizací. V paměti zůstává uloženo posledních 16 provedených měření a jejich celkový počet.