Elektronický výcvikový obojek Helmer TC 400

  • Elektronický výcvikový obojek Helmer TC 400

Elektronický výcvikový obojek Helmer TC 400

Elektronický výcvikový obojek Helmer TC 400

Specifikace a technické parametry produktu

Elektronický výcvikový obojek Helmer TC 400

S elektronickým výcvikovým obojkem HELMER TC 400 naučíte svého čtyřnohého miláčka správně reagovat na Vaše povely. Obojek využívá vibrace, zvukový signál a elektrický výboj, který v případě neuposlechnutí povelu vyšle varovný signál. Vysílač podporuje až 3 přijímače, lze jej tedy použít pro výcvik tří psů. Obojek je vodotěsný IP67, nemusíte se tady obávat poškození, pokud se s ním pejsek např. vykoupe.  Povely z vysílačky jsou funkční až na vzdálenost 400 m, která je pro výcvik naprosto dostatečná.

 

Obojek HELMER TC 400 funguje jako efektivní výcvikový nástroj

Elektronický výcvikový obojek HELMER TC 400 je efektivním nástrojem pro výcvik neposlušných nebo těžce zvladatelných psů. Vhodnou kombinací povelů se pes časem naučí reagovat na slabší impulzy, protože ví, že pokud neposlechne, bude následovat silnější, psovi nepříjemný, výboj. Vysílačka / obojek jsou dobíjecí, výdrž baterie je cca 90 / 14 dní.

 

 

 

 

 

  Jednoduché ovládáníVýcvikový obojek HELMER TC 400 kombinuje funkci zvukové signalizace,    vibrací    (10 úrovní intenzity) a elektrického výboje (10 úrovní intenzity). Nastavené parametry   můžete zobrazit     na LCD displeji. Součástí balení je testovací dioda pro otestování funkce   elektrického impulzu a     vyměnitelné kovové kontakty ve dvou variantách délky, které se             přizpůsobí délce srsti psa.

 

 

 

 

 

 

Uzamknutí funkce el. impulzu

Značka Helmer přichází u tohoto produktu s novinkou, a tou je možnost deaktivace funkce el. impulzu za pomoci speciálního tlačítka na dálkovém ovladači. Výcvikový obojek tak využívá pouze funkce zvukové upozornění a vibrace, které jsou dostatečné pro výcvik lépe zvladatelných psů.

 

Důležité vlastnosti obojku pro psy Helmer TC 400

- dobíjecí vysílačka i přijímač, kapacita baterií 300ma

- vodotěsný přijímač IP67

- obojek z PVC

- šířka obojku: 2 cm

- délka obojku: 70cm

- dosah dálkového ovládání: 400 m

- hmotnost psa: 7 kg až 35 kg