Inteligentní hlasový překladač Helmer OTR 212

 • Inteligentní hlasový překladač Helmer OTR 212

Inteligentní hlasový překladač Helmer OTR 212

Inteligentní 4G obousměrný hlasový překladač z/do češtiny, angličtiny, ukrajinštiny a více než 100 dalších jazyků.

Specifikace a technické parametry produktu

HELMER OTR 212 inteligentní hlasový překladač

Dorozumět se cizími jazyky se stává maličkostí

Překonejte veškeré jazykové bariéry a domluvte se bez problémů téměř jakoukoliv řečí kdekoliv na světě. Helmer OTR 212 díky obousměrnému zvukovému překladu zajistí komunikaci v až 109 jazycích. Oproti modelu OTR 211 má navíc možnost vložení 4G SIM karty a veškeré fukce překladače jsou tak dostupné všude, kde je pokrytí signálem mobilního operátora. Jednoduše se připojíte k dostupné WiFi síti nebo mobilní datové síti, namluvíte to, co chcete protějšku sdělit a necháte Helmer OTR 212 přeložit do požadovaného jazyka. Namluvený text se přeloží a následně je interpretovaný hlasem rodilého mluvčího. Stejný způsob zvolí i osoba, se kterou mluvíte. Přibližná spotřeba dat za hodinu překladu není velká, přibližně 30 MB.


Překlady i v off-line režimu

Pro vybrané jazyky má překladač slovní zásobu uloženou ve své paměti a není tak nutné žádné připojení k internetu. Seznam off-line jazyků překladače se neustále rozrůstá a je možné ho rozšiřovat dostupnými aktualizacemi přímo z uživatelského rozhraní.

 

HELMER OTR 212 nabízí inteligentní funkce

Zařízení disponuje i funkcí skupinového překladu, kdy dokáže spojit mnoho lidí s překladači po celém světě a umnožuje tak skupinové konverzace po celém světě. Své nahrávky a jejich překlad si můžete dokonce uložit a přístroj tak slouží i jako inteligentní diktafon. Nahrávky se ukládají do paměti o velikosti 8 GB a jsou vám neustále k dispozici. Precizní rozpoznání vašeho hlasu a překlad bez chyb zajišťují dva mikrofony. 

 

 

 Funkce skeneru a jednoduché nabíjení

Překlady lze také exportovat do textu. Součástí Helmer OTR 212 je i integrovaný fotoaparát využívající technologii OCR. Díky tomu si budete moci naskenovat jakýkoliv text a okamžitě si jej nechat přeložit.

 

Klíčové vlastnosti inteligentního hlasového překladače HELMER OTR 212 

 • Umožňuje obousměrnou komunikaci ve 109 jazycích
 • HELMER OTR 212 podporuje offline překlady
 • Praktická funkce diktafonu
 • Překládání z fotografií pomocí technologie OCR
 • Skupinové překlady
 • Intuitivní obsluha pomocí tlačítek a 4" IPS displeje
 • WiFi připojení (2,4 / 5 GHz; 802.11a/b/g/n)
 • 4G
 • Rozměry: 134mmx59mm*12mm
 • Váha: 113g
 • Vestavěná paměť 8 GB
 • Integrovaný fotoaparát s bleskem

Podporované jazyky:
Čeština, Angličtina (UK, USA, Australia, Canada, India, South Africa, Nigeria, Philippines, Ghana, Kenya, New Zealand, Ireland, Tanzania), Němčina, Ukrajinština, Slovenština, Vietnamština, Francouzština (France, Canada), Italština, Španělština (Spain, Bolivia, El Salvador, US, Guatemala, Honduras, Mexico, Argentina, Chile, Colombia, Costa Rica, Ecuador, Nicaragua, Paraguay, Peru, Puerto Rico, Dominican Republic, Uruguay, Panama, Venezuela), Maďarština, Polština, Rumunština, Ruština, Švédština,Portugalština (Portugal, Brazil), Dánština, Chorvatština, Slovinština, Srbština, Bulharština,Lotyšština, Katalánština, Řečtina, Arménština, Holandština, Turečtina, Finština, Norština, Thaiština,Hindština (India), Korejština, Japonština, Hebrejština, Indonéština, Mandarinština (Chinese), Taiwanština (Chinese), Cantonština, Arabština (Egypt,Saudi Arabia, Israel, Jordan, Bahrain, Algeria, Tunisia, Palestine, Qatar, Iraq, Kuwait, Morocco, Oman, Lebanon, UAE), Malajština, Tamilština (Srí Lanka, Singapore, Malaysia), Afrikánština, Khmerština, Bengalština, Filipínština, Islandština, Nepálština, Sinhálština, Jávština, Malajálamština, Maráthština, Sundánština, Telugština, Svahilština (Kenya, Tanzania), Barmština, Bengálština, Uhl Du, Urdština, Laosština

Podporované jazyky v režimu offline:
angličtina, němčina, francouzština, italština, španělština, ruština, portugalština, holandština, korejština, japonština, mandarinština, čínština