Inteligentní hlasový překladač Helmer OTR 211

  • Inteligentní hlasový překladač Helmer OTR 211

Inteligentní hlasový překladač Helmer OTR 211

Inteligentní obousměrný hlasový překladač z/do češtiny, angličtiny, ukrajinštiny a více než 100 dalších jazyků.

Specifikace a technické parametry produktu

Díky tomuto překladači překonáte všechny jazykové bariéry. Obousměrný zvukový překlad vět zajistí spolehlivou komunikaci až v 109 jazycích.
Dorozumět se v zahraničí tak bude maličkostí.

Jakým způsobem funguje?

Jednoduše. Kdekoliv se připojíte k dostupné wifi síti, nebo k hotspot ve Vašem mobilním telefonu, podržíte tlačítko, namluvíte sdělení, které chcete přeložit, to se v okamžiku přeloží do vybraného jazyka a je interpretováno hlasem rodilého mluvčího. Stejný způsob zvolí protistrana a plynulá komunikace je tak zajištěna.

Skupinový překlad

Tato jedinečná funkce dokáže spojit mnoho lidí s překladači po celám světě. Umožňuje tak skupinové konverzace ve více než 100 jazycích.

 

Diktafon

Překladač umožňuje i ukládání hlasových nahrávek a jejich překlad. Slouží tedy jako inteligentní diktafon, nahrávky se ukládají do paměti a lze se k nim kdykoliv vrátit a přehrát je zpětně. Je vybaven i dvěma mikrofony, které pracují současně, aby rozpoznaly váš hlas a bez chyb přeložily, co chcete říct.

Scanner

Díky vestavěnému fotoaparátu můžete naskenovat jakýkoliv text a ten si nechat okamžitě přeložit. Slouží tedy i jako inteligentní scanner, který využívá technologii OCR.

Technické specifikace

Rozměry: 12cmx4,5cmx1cm
Displej: 3.0 "LCD: 360 * 640 / IPS
Procesor: MT6580CPU
RAM: 1 GB
ROM: 8 GB
WiFi: 2.4g /5G (802.11a/b/ G/ n)
Hmotnost: 97g
Materiál pouzdra: kov
USB: Type-C

Překlad těchto jazyků

Čeština, Angličtina (UK, USA, Australia, Canada, India, South Africa, Nigeria, Philippines, Ghana, Kenya, New Zealand, Ireland, Tanzania), Němčina, Ukrajinština, Slovenština, Vietnamština, Francouzština (France, Canada), Italština, Španělština (Spain, Bolivia, El Salvador, US, Guatemala, Honduras, Mexico, Argentina, Chile, Colombia, Costa Rica, Ecuador, Nicaragua, Paraguay, Peru, Puerto Rico, Dominican Republic, Uruguay, Panama, Venezuela), Maďarština, Polština, Rumunština, Ruština, Švédština,Portugalština (Portugal, Brazil), Dánština, Chorvatština, Slovinština, Srbština, Bulharština,Lotyšština, Katalánština, Řečtina, Arménština, Holandština, Turečtina, Finština, Norština, Thaiština,Hindština (India), Korejština, Japonština, Hebrejština, Indonéština, Mandarinština (Chinese), Taiwanština (Chinese), Cantonština, Arabština (Egypt,Saudi Arabia, Israel, Jordan, Bahrain, Algeria, Tunisia, Palestine, Qatar, Iraq, Kuwait, Morocco, Oman, Lebanon, UAE), Malajština, Tamilština (Srí Lanka, Singapore, Malaysia), Afrikánština, Khmerština, Bengalština, Filipínština, Islandština, Nepálština, Sinhálština, Jávština, Malajálamština, Maráthština, Sundánština, Telugština, Svahilština (Kenya, Tanzania), Barmština, Bengálština, Uhl Du, Urdština, Laosština