Helmer TP 01

  • Helmer TP 01

Helmer TP 01

Přenosná termo mini tiskárna

Specifikace a technické parametry produktu

Bezdrátová Bluetooth mini tiskárna, určená pro tisk fotografií, štítků, poznámek do diáře, studijních poznámek, nákupních seznamů, čárových kódů apod. Tiskárna je kompatibilní s IOS a Android.

Miniaturní velikost tiskárny Vám umožňuje vzít si ji kamkoliv s sebou. Je skvělým dárkem pro Vaše děti, přátele, příbuzné, a je i velmi užitečným pomocníkem pro studenty, či pro práci v kanceláři. Tiskárna nepoužívá žádný inkoust ani kazetu, potřebuje pouze roli termopapíru nebo roli termonálepek, díky čemuž jsou náklady na její provoz velice nízké.

Helmer TP 01 podporuje mnoho funkcí. Můžete tisknout fotografie, štítky, zprávy, seznamy, záznamy, webové stránky, QR kódy apod. Tiskárna umožňuje i scanovat text pomocí OCR, provést jeho úpravy a vytisknout.  Rozlišení tisku je 200 dpi. Vestavěná dobíjecí 1000mAh baterie vydrží nabitá v pohotovostním režimu až 2 týdny. Ovládání tiskárny je velice jednoduché. Stačí si nainstalovat obslužnou aplikaci do Vašeho mobilního telefonu, připojit se k tiskárně přes Bluetooth a okamžitě můžete začít tisknout.


Technické parametry
Rozměry: 8x8x3,5 cm
Váha: 145g
Rozlišení tisku: 200 dpi
Nabíjeci konektor: micro USB
Baterie: 1000mAh