Helmer LK 710 4G červené

  • Helmer LK 710 4G červené
Značka: Helmer

Helmer LK 710 4G červené

Dětské vodotěsné volací hodinky s GPS lokátorem, dotykovým displayem, videohovorem, digitálním i analogovým ciferníkem a fotoaparátem.
Specifikace a technické parametry produktu

Dětské hodinky Helmer LK 710 4G v sobě spojují několik praktických a pro rodiče neocenitelných funkcí – kromě měření času umožňují lokalizovat pohyb dětí a zároveň v případě potřeby fungují jako telefon, nebo videotelefon. Přístroj využívá signálu GSM/GPRS sítí a GPS satelitů, díky čemuž umožňuje sledování a lokalizaci vašich dětí s určením přesné polohy pomocí GPS. Hodinky Helmer LK 710 4G následně odesílají přesné souřadnice do Vámi nastavené mobilní aplikace. Přesnost lokalizace hodinek je do 5 metrů.

Praktické funkce hodinek Helmer LK 710 4G

Lokalizace hodinek
Mapa trasy hodinek
Aplikace pro Android i IOS
Nastavení prostoru pro pohyb
Vzdálený odposlech
SOS volání z hodinek
Volání na hodinky
Videohovor
Telefonní seznam v hodinkách
Fotoaparát
Galerie fotografií
Nastavení hlasitosti vyzvánění
Hlasové zprávy
Hry


Na hodinkách Helmer LK 710 4G můžete nastavit dvě telefonní čísla, na něž se lze pomocí hodinek rychle dovolat. Kromě 2 SOS čísel se hodinky dovolají až na 10 uložených kontaktů. Navíc hodinky umí přijmout hovor až z 10 přednastavených telefonních čísel a také nabízí možnost vzdáleného odposlechu zvuků v jejich okolí. Hodinky Helmer LK 709 4G umožňují také nahrání hlasové zprávy v délce 15 vteřin nebo přijímání SMS. Díky hodinkám Helmer budete mít dokonalý přehled o pohybu vašich dětí a ušetříte si tak obavy v dnešní ne zcela bezpečné době.

SIM karta (není součástí balení):
Pro zajištění bezproblémové funkčnosti hodinek se doporučuje využít SIM kartu (ve velikosti micro SIM), která umí odesílat SMS + datový tarif. Maximální spotřeba dat je u hodinek spočítána na 25 MB/měsíc. Instalace SIM karty je velice jednoduchá. Stačí zasunout micro SIM kartu do slotu pod voděodolnou gumovou krytkou. Před vložením SIM karty do telefonu odblokujte na kartě PIN (ve Vašem mobilním telefonu), popř. o toto požádejte na pobočce operátora. Karta chráněná PINem nebude v hodinkách fungovat!!! 

Technická data

– podporované sítě: GSM / GPRS
– GSM frekvence: 850 / 900 / 1800 / 1900
– poziční přesnost: 5 m 
– životnost baterie: až 72 hodin v pohotovostním režimu; 48 hodin, pokud lokátor odesílá informace o své poloze každých 10 min.
– typ baterie: dobíjecí 3,7 V 650 mAh Li-Ion akumulátor
– pracovní teplota: -20 až 55 °C
– vhodné pro děti od 3 let