Helmer LK 707 žluté

  • Helmer LK 707 žluté
Značka: Helmer

Helmer LK 707 žluté

GPS lokátor (tracker), umístěný v dětských hodinkách s dotykovým displayem, určený ke kontrole pohybu Vašich dětí a telefonování; vybavený fotoaparátem a svítilnou.
Specifikace a technické parametry produktu

Helmer LK 707 jsou chytré dětské hodinky vybavené GPS lokátorem. Právě díky němu v kombinaci s vloženou SIM kartou získáte dokonalý přehled o tom, kde se vaše dítě pohybuje. Vše si můžete přehledně prohlížet v aplikaci dostupné pro Android i iOS.

Aplikace přitom poskytne i další potřebné funkce, například historii pohybu. Nechybí ani možnost zvolit až dvě čísla pro SOS volání, vzdálený odposlech či možnost přesně nastavit prostor, po jehož opuštění dítětem budete upozorněni. Kromě toho potěší integrovaný fotoaparát nebo třeba praktická svítilna. Bezproblémový provoz pak zajistíte po vložení SIM s datovým tarifem a schopností odesílat SMS.

Klíčové vlastnosti:

  • Přesná lokalizace polohy díky GPS
  • Mobilní aplikace pro Android a iOS
  • Možnost volání na hodinky i z nich
  • Vysoce odolná konstrukce
  • Dlouhá výdrž až 100 hodin na nabití

Hodinky, díky kterým budete v klidu, že jsou vaše děti v bezpečí!

 

Aplikace pro Android a iOS

Hodinky mají integrovanou GPS a aplikaci pro Android/iOS, do které dokážou zasílat polohu s přesností na 5 metrů. Dokonce lze nastavit prostor, ve kterém se dítě smí pohybovat, a jakmile se dostanete mimo něj, budete upozorněni. Nabízí se také funkce pro vzdálený odposlech.

 


 

Volání na hodinky

Po vložení SIM s daty zvládnou hodinky nahradit telefon. Můžete na ně dítěti volat, obsahují i integrovaný telefonní seznam. Stejně tak umožní nastavit na hodinkách dva kontakty, na které se lze rychle dovolat.

 

Spousta užitečných funkcí

Hodinky toho ale dětem kromě zobrazování času poskytnou mnohem více. Mají integrovaný fotoaparát, svítilnu a umožní také nahrávat hlasové zprávy.

 

 

Odolná konstrukce a dlouhá výdrž

Na nabití zvládnou pracovat až 100 hodin v pohotovostním režimu, 48 hodin v případě, že každých 10 minut odesílají informace o poloze. Nemusíte se přitom bát, že by je dítě například poškodilo například mytím rukou, a to vzhledem k certifikaci odolnosti IP55.