Helmer LK703 žluté

  • Helmer LK703 žluté
Značka: Helmer

Helmer LK703 žluté

GPS lokátor (tracker), umístěný v dětských hodinkách s dotykovým displayem, určený ke kontrole pohybu Vašich dětí.
Specifikace a technické parametry produktu

Dětské hodinky Helmer LK 703 s dotykovým displejem v sobě spojují několik praktických a pro rodiče neocenitelných funkcí – kromě měření času umožňují lokalizovat pohyb dětí a zároveň v případě potřeby fungují jako telefon. Přístroj využívá signálu GSM/GPRS sítí a GPS satelitů, díky čemuž umožňuje sledování a lokalizaci vašich dětí s určením přesné polohy pomocí GPS. Hodinky Helmer LK 703 následně odesílají přesné souřadnice do vámi nastavené mobilní aplikace. Přesnost lokalizace hodinek je do 5 metrů.

 

Funkce fotoprint vám na mapě vykreslí trasu pohybu hodinek za vybraný časový úsek. Velmi praktická je funkce Geofence – nastavíte prostor, ve kterém se hodinky mohou pohybovat a pokud se hodinky dostanou mimo vymezený prostor, automaticky odešlou zprávu. Hodinky hodinky Helmer LK 703 disponují senzorem na zadní straně, který vám odešle varovnou zprávu v případě, že jsou hodinky z ruky sundány.

Praktické funkce hodinek Helmer LK 703

  • Lokalizace hodinek

Snadné ovládání

Hodinky v sobě mají SIM kartu, zasunutou pod voděodolnou krytkou. Pro jejich úplnou funkčnost je doporučeno použít SIM kartu s datovým tarifem. Maximální spotřeba dat je stanovena na 30 MB za měsíc. Hodinky Helmer LK 703 lze ovládat na dálku pomocí již zmíněné mobilní aplikace, která je dostupná ve verzi pro Android i IOS. Také lze využít příkazy přes SMS. Dobíjí se pomocí USB kabelu, baterie vydrží v pohotovostním režimu až 100 hodin provozu.

Telefonování s hodinkami Helmer LK 703

Na hodinkách Helmer LK 703 můžete nastavit dvě telefonní čísla, na něž se lze pomocí hodinek rychle dovolat. Navíc hodinky umí přijmout hovor až z 10 přednastavených telefonních čísel a také nabízí možnost vzdáleného odposlechu zvuků v jejich okolí. Hodinky Helmer LK 703 umožňují také nahrání hlasové zprávy v délce 15 vteřin nebo přijímání SMS. Díky hodinkám Helmer budete mít dokonalý přehled o pohybu vašich dětí a ušetříte si tak obavy v dnešní ne zcela bezpečné době.

TECHNICKÉ SPECIFIKACE:

- podporované sítě: GSM / GPRS
- GSM frekvence: 850 / 900 / 1800 / 1900
- poziční přesnost: 5 m (např. při špatném počasí může být přesnost horší)
- životnost baterie: až 100 hodin v pohotovostním režimu
- typ baterie: dobíjecí 3,7 V 400 mAh Li-Ion akumulátor
- pracovní teplota: –20 až 55° C
- rozměry: 52×31×11,8 mm
- váha: 39 g
- vodotěsnost: IP 54
- vhodné pro děti od 3 let